Drukuj wiadomość

Szanowni Państwo,

Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji kolejny raz wyszło z inicjatywą przeprowadzenia wspólnej akcji ze stacjami kontroli pojazdów, polegającej na sprawdzaniu prawidłowości ustawienia i stanu świateł w pojazdach.

Akcja nosi nazwę: „Twoje Światła – Twoje bezpieczeństwo” i będzie odbywać się w cztery kolejne soboty tj. 24 listopada oraz 1-go, 8-tego i 15-tego grudnia. Kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenia i ustawienie świateł w swoich pojazdach. W okresie jesienno-zimowym, kiedy szybciej zapada zmierzch i często występują niekorzystne warunki atmosferyczne, warto zwrócić uwagę na stan oświetlenia pojazdów, którego jakość bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 

Zachęcamy Państwa do udziału w akcji bezpłatnego sprawdzania świateł w dniach 24 listopada, 1, 8 i 15. grudnia 2018 r. Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, dlatego jest doskonałą okazją na promocję Państwa stacji i pozyskanie nowych klientów. Informacje o akcji będą przekazywane przez media. Ponadto informacja o niej będzie dostępna przez aplikację na smartfony YANOSIK, której używa bardzo wielu kierowców. Aplikacja będzie automatycznie zachęcać kierowców przejeżdżającym w pobliżu Państwa stacji do odwiedzenia jej w celu sprawdzenia świateł. Przy okazji badania świateł będziecie mieli Państwo możliwość odpłatnego wykonania usługi regulacji i/lub wymiany spalonych żarówek

 

Stacjom, które zgłoszą udział w akcji prześlemy elektroniczną wersję ulotki Inicjatywy Na rzecz Dobrych Świateł Samochodowych z informacjami, jak dbać o światła pojazdu, która będzie dodatkową promocja Państwa SKP.

 

Chętnych do wzięcia udziału w akcji prosimy o wypełnienie i odesłanie formularza na adres email: patronat@its.waw.pl (na potrzeby aplikacji YANOSIK).

 

 

 

 

Zgłoszenie adresowe

 
 

pobierz formularz